SPP70N10L Infineon Technologies AG   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 70A I(D) | TO-220AB 20031022
SPP70N10L Infineon(siemens)   Power MOSFET. 100V. TO-220. RDSon=16mOhm. 70A. LL 20030310
SPP70N10L Infineon   [替换型号]Functional Equivalent:IRF IRL2910 20120118
全选
Total found 3 in 217540143